Spłać swoje zobowiązania bezpiecznie i łatwo z BEST

Stoisz przed trudnym wyborem? Nie zwlekaj - skorzystaj z naszej pomocy i wyjdź z zadłużenia już dziś!

Pomagamy naszym Klientom wyjść z trudnych sytuacji. Każdego dnia do BEST dzwoni około 1400 osób. To dla nas duże wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja - nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Każda sprawa jest dla nas priorytetem, nad Każdą pochylamy się ze szczególną uwagą.

Naszą codziennością jest działanie W TROSCE O KLIENTA:

  • Wysłuchamy Cię. Twoja historia nie jest nam obojętna.
  • Zrozumiemy sytuację, w której się znajdujesz i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.
  • Pomożemy Ci w spłacie zobowiązań. Dopasujemy ofertę do Twoich możliwości.

Rozpocznij wspólpracę z BEST!

Zadzwoń, nasi Doradcy są dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 20:00, w soboty natomiast w godzinach: 9:00 - 17:00.

Zaloguj się na portal Best Online i bądź na bieżąco w sprawach swoich zobowiązań! Pomogliśmy już wielu tysiącom Klientów i dzięki naszej ofercie ta liczba stale rośnie. Pamiętaj, że tylko otwarta i szczera komunikacja z naszymi Doradcami pozwoli nam wspólnie opracować plan wyjścia z długu.

"Otrzymałem pismo z BEST S.A. informujące o zadłużeniu. Długo zastanawiałam się czy zadzwonić. W końcu wzięłam sprawę w swoje ręce i muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona. Pani, która prowadziłą moją sprawę zaproponowała rozłożenie mojego długu na niewielkie raty. Znowu odzyskałam kotrolę nas swoimi finansami".

"Rzetelna i profesjonalna obsługa. Oni naprawdę sa nastawieni na Klienta pozytywnie, nikt mnie nie oceniał. Miałam kontakt już z innymi firmami windykacyjnymi, ale dopiero szczera rozmowa z Konsultantem BEST dała mi siłę do działania i w końcu mam poczucie, że nie jestem sama z tym problemem zadłużenia".

Skontaktuj się z nami - jesteśmy otwarci na Twoje rozwiązania

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.